GÜVENLİK FİLESİ SATIŞ

Her türlü güvenlik filesi satış hizmeti vermekteyiz. İnşaat güvenlik filesi Merdiven güvenlik filesi Balkon güvenlik filesi(kuş filesi,kedi filesi,çocuk filesi) Fabrika kuş önleme filesi Size en uygun fileyi belirleyip Ürünleri istenilen ölçüde üretim yapıp teslim edebiliyoruz.


MONTAJ

Size en uygun güvenlik filesi belirlendikten sonra profesyonel olarak bakanlığın belirlediği TS EN 1263 1 ve 2 standartlarına göre iş güvenliği uzmanı tarafından uygunluk belgesi verilerek montaj yapmaktayız. Her türlü file kurulumu Yaşam hattı kurulumu İnşaat bariyeri ve merdiven korkuluğu kurulumu İnşaat filesi ,merdiven filesi,balkon filesi,kuş filesi,kedi filesi,fabrika filesi,havuz filesi,halı saha filesi,voleybol filesi,basketbol filesi,okul filesi,gölgeleme filesi,iskele files...


KEŞİF

Yerinize gelerek ölçü alıyoruz. En uygun güvenlik ağı belirlendikten sonra fiyat veriyoruz. Bizimle çalışmasanızda sizin için doğru olan bilgileri iş güvenliği uzmanımız keşif sırasında yada daha sonra bilgi vermektedir. Çünkü Yaşama hakkı insanın en doğal hakkıdır.