İnşaat güvenlik ağı veya inşaat güvenlik filesi, inşaat alanlarında insan veya malzeme düşmesine karşı kullanılan bir ağ sistemidir. Şantiyelerde düşmeye karşı alınan bu önlem, hammaddesi, üretim şekli ve uygulama biçimi açısından TSE 1263-1 ve TSE 1263-2 standartlarına uygun olmalıdır.

İnşaat güvenlik filesi, inşaat alanlarında insan düşmesine karşı kullanılan toplu koruma yöntemlerinden en önemlisidir.

İnşaat güvenlik ağı ayrıyeten malzeme düşmesini engelleyerek herhangi bir kaza olmasına engel olmaktadır.Bunları göz önüne aldığımızda kullanılan ürünler ve kurulum yöntemi standartlara uygun olmalıdır.

Güvenlik filesi için TS EN 1263-1 ve TS EN 1263-2 standartları mevcuttur.

Ankara güvenlik filesi olarak kurulumlarımızı iş güvenliği uzmanımız kontrolünde yapmaktayız ve bakanlık müfettişlerinin istediği şeklilkde uygunluk belgelerini vermekteyiz.

En doğru ürünü alıp yanlış kurulum yapıldığında bir fayda sağlamayacaktır. File konusunda son derece seçici olunmalıdır ve kullanılan ankraj malzemeleri ,profil kalınlığı standatlara uygun olmalıdır.

Ankara şantiyelerimizde şimdiye kadar güvenlik filesi üzerine düşüp  kurtulan işçi sayımız 14 olmuştur.Her türlü bilgi almak için arayabilirsiniz beraber çalışmaksakta sizlere yardım etmek isteriz.

Sipariş Ver


:

:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Kişisel Veriler Bilgilendirme Metni'ni kabul ediyorum.
SMS, e-posta ve telefon yoluyla elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.