Ürünlerimiz

RAF EMNİYET FİLESİ
RAF EMNİYET FİLESİ

0,00

Raf filesi genelde fabrika depolarında,hastane depolarında ve alışveriş merkezlerinde yaygın olarak kullanılır.Özellikle büyük depolarda forklift ile malzeme alımlarında raf emniyet ağı kesinlikle gereklidir. Raf ağı çalışanların üzerine herhangi bir cisim düşmesini engeller.

Raf güvenlik filesi seçiminde stoklanna malzeme küçük ise 4 mm kalınlığında 5 cm göz aralıklı file tercih edilebilir.

En güvenilir raf filesi 6 mm polyamid üründen imal edilendir.


FABRİKA KUŞ ÖNLEME FİLESİ
FABRİKA KUŞ ÖNLEME FİLESİ

0,00

Fabrikalar için kuşlar büyük sorun olmaktadır. Çalışma alanlarını kirletme ,işçilerin ve malzemelerin üzerine pislemesi vb. zararları vardır. Bunun için fabrika da kuşların yuva yapacakları ,konacakları yerlere engel olmak gerekir kuş filesi bunun için en önemli kullanılacak malzemedir.

Fabrika kuş önleme ağı için yerinde keşif yaparak uygun file seçimi ve ankraj yerlerinin belirlenmesi yapılmaktadır. Kuş filesi ölçüye göre özel üretim yapılarak en az parça olacak şekilde üretilip herhangi bir boşluk kalmayacak şekilde monte edilmektedir.

Ankara fabrika filesi olarak profesyonel montaj yapmaktayız.


GÖLGELEME FİLESİ
GÖLGELEME FİLESİ

0,00

Gölgeleme filesi ,gölgelik file ,görüntü engelleme,bahçe çit filesi,rüzgar filesi,iskele filesi,inşaat dış cephe filesi şeklinde kullanılmaktadır.

Farklı ebatlarda ve oranlarında bulunmkatadır.

%35,%55,%75,%95 şeklinde ve farklı gramajlarda bulunur.

İnşaat iskele filesi olarak kullanılan gölgelemeler genelde %95 ve %75 oranlarında olmkatadır. Genişlikleri 1-1,5-2-3-4-5-6 şeklinde boyları 100 metredir.

İnşaat filesi olarak asansör önlerinede yapılmaktadır etrafına koln diklip kuş gözü atıldığında daha sağlam olmkatadır.

Bahçe çit etrafında gölgeleme kullanılır .

Gölgeleme filesi rüzgarı keser,görüntüyü keser bahçeler için uygundur.

Meyve ve sebze korumalarında gölgeleme filesi kullanılır.

 

 


HAVUZ FİLESİ
HAVUZ FİLESİ

0,00

Havuz güvenlik filesi başta çocukları korumak amaçlıdır. Bunun yanında hayvan düşmesi malzeme düşmesi vb. durumlada havuz ağı havuz dolu yada boş olsun koruma sağlamaktadır.

havuz filesi en az 6 mm kalınlığında 10 cm göz aralıklı veya 4 mm kalınlığında 5 cm göz aralıkllı olmalıdır.Su ve hava şartlarına dayanıklı olması için filenin polyamid olmasına dikkat edilmelidir.

Dışarda bulunan havuzlar genelde kuş olsun diğer hayvanlar olsun  yazın sıcakta havuz etrafına gelmektedir,havuzu bunlardan korumak amaçlı daha sık göz aralıklı file tercih edilebilir.

Havuz güvenlik filesinin montajı için yere göre uygun apartlar tedarik edilip en uygun şekilde montaj yapmaktayız.


BALKON GÜVENLİK FİLESİ
BALKON GÜVENLİK FİLESİ

0,00

Balkon filesi özellikle çocukların düşmesini ve balkondan sarkmasını önler. Bunun yanında balkon ağı çocukların malzeme atmasını önler.

Balkonlarda kullanılacak file değişkenlik göstermektedir.Çocuk filesi için 6 mm kalınlığında ürün tercih edilmelidir. Göz aralığı küçük olması istenirse min. 4 mm file tercih edilebilir.

Balkon kedi filesi kedilerin düşmesini önler ve sizlerin rahatça balkonda keyif sürmenizi sağlar. Kedi ağı için en ideal file çeşidi 3 mm kalınlığında 4 cm aralıklı ağ'dır.

Balkon kuş filesi sizi kuşların balkona yuva yapmasını,pislemesini önler uygun montaj ile birikte sizi bu dertten kurtaracaktır.

Kuş ağı için en az 24 numaralı ipten imal edilmiş göz aralığı 2 cm olan file idealdir. Dahadüşük kaliteli file çok kısa ömürlü olacektır ve buda size tekrar ağ almanızı gerektirecektir.

Her tür balkon filesi malzemesi satışımız mevcuttur.

Profesyonel bir şekilde balkon ağ montajı yapmaktayız.