Merdiven güvenlilk filesi özellkle çocukların ,hastaların ve kalabalık insanların bulunduğu binalarda önem azr etmektedir.

Bina merdivenlerine standartlara uygun olması açıısından dikey olarak file örülmesi doğrudur,eğimli olarak yatay yapılan ağlar tam koruma sağlamayacağı gibi düşmenin nasıl olacağını kestiremediğimizden düşen kişi kafasını mermere vb. yerlere çarpma riski olacaktır.

Ankara merdiven güvenlik filesi olarak yerinde keşif yaparak size en uygun file belirlendikten sonra ölçüye göre özel file üretip montaj yapmaktayız.standartlara uygun ağ seçimi çok önemlidir.

Doğru ağ seçimi en iyi şekilde koruma sağlayacağı gibi maliyet açısından da öenmlidir çünkü düşük kaliteli ağlar hızlı deforme olacağından insanların ellerini sürtmesi sonucu tahrip olacaktır ve değişmesi gerekecektir.

Ankara ağ olarak kurduğumuz ağlara uyguynluk belgesi iş güvenliği uzmanımızca verilmektedir.

 

Apartman içlerinde çoğu zaman maliyet açıdından sorun olduğu için geniş merdiven boşluğu olan yerler için düz bir şekilde file çekilmelidir.bunun içinde boş olan kıısm için çelik halat desteği sağlanmalıdır.

Sipariş Ver


:

:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Kişisel Veriler Bilgilendirme Metni'ni kabul ediyorum.
SMS, e-posta ve telefon yoluyla elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.