Ürünlerimiz

KALE FİLESİ,VOLEYBOL FİLESİ,BASKETBOL FİLESİ
KALE FİLESİ,VOLEYBOL FİLESİ,BASKETBOL FİLESİ

0,00

KALE FİLESİ

Kale filesi olarak yüksek mukavemetli file seçilmelidir. Ankara file olarak 6 mm kalınlığında bulunan ağ tercih ediyoruz. Halı saha kale ağı iyi bir spor gereklidir.

Profesyonel sahalardan tutun , halı saha kaleleri , minyatür kaleler hepsi için özel ölçülerde file üretimi yaparak montaj hizmeti veriyoruz.

VOLEYBOL FİLESİ

Voleybol filesi 1m*9,6 m ölçülerinde olmkatadır. Daha farklı ölçülerde istenilirse üretim yapılmkatadır. Üzerine bant çekilerek mukavemeti artırılır voleybol ağının. 

Okullara özel voleybol filesi üretimimiz vardır .Dış kenarından çelik halat desteği atılmaktadır istenirse.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BASKETBOL FİLESİ

Basketbol filesi polyamid ipten üretilmektedir. Basket filesi kapalı sahalarda pamuktan üretilebilir. Açık sahalarda basket filesi konuusnda dikkat edilmelidir.

Bunun yanında;

tenis filesi

saha bölme filesi

buz hokeyi filesi

hentbol filesi

golf filesi 

 


HALI SAHA FİLESİ
HALI SAHA FİLESİ

0,00

Halı saha filesi topun oyun alanında çıkmasını engel olmkatadır. Prpfesyonel sahalardan tutun en ufak sahalara kadar kullanılmalıadr.

Site içerisinde bulunan halı saha ,basket saha filesi, voleybol sahası filesi yerlerin üzeri kapanmalıdır çocuklar top peşinde giderek kazaya sebep olabiliyorlar.

Tavan filesi olarak 56 numara,66 numara ve 72 numaralı ip kullanılmaktadır,saha ağı polyamid üründen üretilmelidir,göz aralığı 15 cm olarak imal edilir.

Halı saha filesi okullların kenar duvarlarının üzerinde de kullanılır.

Halı saha yan fileleri  daha kalın ağlardan imal eilmelidir , sert şutların izleyicileri etkilemesi için 4 mm kalınlıgında veya 6 mm kalınlıgında ağlar kullanılabilir.

Kale arkası filesi yine aynı şekilde mukavemeti yülsek fileler seçilmelidir.